پیشرفت چشمگیر پروژه های راه سازی زنجان با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان،گفت: با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ پروژه های راه سازی در استان زنجان جان گرفتند و با روند خوبی اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا)‌زنجان ،اصغر اسماعیلی با اشاره به مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان زنجان در بخش راه سازی اظهارکرد: پروژه «محور زنجان به بیجار» پروژه محور «قیدار به کبودرآهنگ»، «کلور و درام» و پروژه «بناب و منجیل » جزو مصوبات این سفر بودند.

وی ابراز کرد: با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ پروژه های راه سازی در استان زنجان جان گرفتند و با روند خوبی اجرا می شود.

اعتبارات پروژه‌های سفر ریاست جمهوری ۲ ساله است

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، گفت: اعتبارات پروژه‌های سفر دو ساله است و در این راستا بخشی از اعتبارات هم در سال ۱۴۰۱ اختصاص می‌یابد.

اسماعیلی تاکید کرد: تزریق به موقع اعتبارات باعث می‌شود پروژه‌های حوزه راه با سرعت خوبی جلو برود و این مهم رضایتمندی مردم را هم به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه سه پروژه مهم راه سازی استان زنجان در مقیاس بزرگراهی است، ابراز داشت: محور «زنجان به بیجار»، محور «زنجان به سلطانیه- ابهر» و محور« زنجان به سمت قیدار و کبودرآهنگ» جزو سه پروژه مهم در بخش بزرگراهی است.

ظرفیت آزاد راهی استان زنجان تکمیل است

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با بیان اینکه در استان زنجان بیش از «۱۳۰ کیلومتر» بزرگراه داریم، گفت: با جذب اعتبارات خوب و به موقع تا سال ۱۴۰۴ با اجرای سریع پروژه‌های مذکور بیش از ۱۰۰ کیلومتر به میزان بزرگراه‌های قبلی استان اضافه خواهد شد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: این استان «۲۰۰ کیلومتر» آزاد راه دارد و از این میزان «۱۰۵ کیلومتر» آزاد راه زنجان به سمت تهران بوده و «۹۵ کیلومتر» هم به سمت تبریز است.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزاد راهی این استان تکمیل است، افزود: خوشبختانه در بخش آزاد راهی در سطح کشور وضعیت خوبی داریم.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با اشاره به اینکه ۷۵۰ کیلومتر راه فرعی، ۳۵۰ کیلومتر راه اصلی و چهار هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی داریم، بیان داشت: مجموع راههای استان بیش از پنج هزار و ۵۰۰ کیلومتر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha