کد خبر: 190210
۲۲ آبان ۱۴۰۱،‏ ۱۵:۵۱
مدرسه امداد و نجات راه اندازی می شود

رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر از راه اندازی مدرسه امداد و نجات خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تاکید بر اهمیت مقوله آموزش در حوزه های مختلف، گفت: مدارس ظرفیت بسیار بالایی برای ارتقای سطح آموزش همگانی دارند و می توانند جامعه را به شکلی خوب هدایت کنند.

وی افزود: تاسیس مدرسه امداد و نجات امروز در دستور کار هلال احمر قرار گرفته است و در چنین فضایی می توان نیروهایی توانمند تربیت و نظام سلامت و امدادی جامعه را تقویت کرد. در این راستا با آموزش و پرورش نیز رایزنی خواهد شد تا بتوان گامی موثر در عرصه آموزش برداشت.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هلال احمر آماده است تا در زمینه بهداشت و درمان به کمک نظام سلامت رفته و یاری رسان باشد. امروز خدمت به مردم اولویت اصلی جمعیت هلال احمر است و نباید لحظه ای در این عرصه کوتاهی کرد.

کولیوند با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در هر مجموعه ای ادامه داد: تجلیل از بازنشستگان و انجام امور مربوط به آن ها برای جمعیت هلال احمر بسیار مهم است و تلاش می شود تا دغدغه های این عزیزان در کم ترین زمان ممکن برطرف شود. در راستای گرامیداشت زحماتی که بازنشستگان در سال های اخیر انجام داده اند، بزودی مراسمی برای تجلیل از این بزرگواران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha