سپاه فجر، پیشرو در فعالیت های جهادی عمرانی‌ و فرهنگی

دکتر محمد هادی ایمانیه گفت: امیدواریم تا پایان امسال فاز اول آبرسانی به روستاهای استان به بهره برداری برسد و ان شاءالله فاز دوم آن با همراهی سپاه و بسیج در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس دکتر محمدهادی ایمانیه در مراسم اولین جشن آبرسانی به ۱۱۰ روستای استان فارس و آئین بهره‌برداری از ۶۵۶ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه فجر فارس که با حضور سردار سلامی در شیراز برگزار شد ضمن گرامیداشت شهدای مجلس بخصوص شهید مدرس، به اقدامات سپاه فجر فارس در ایام کرونا در حفظ جان هزاران نفر در استان اشاره کرد و افزود: طرح شهید سلیمانی به حفظ جان مردم در این ایام کمک بزرگی بود.

استاندار فارس با اشاره به درگیری چندین ساله فارس با خشکسالی و پدیدار شدن عوارض آن، افزود: سال گذشته ١٠٠٠ روستای استان دچار تنش و بحران آبی بودند که با همکاری بسیج سازندگی، آبفای استان و آبفای شیراز از آن عبور کردیم.

وی با اشاره براینکه ۴۰۰ روستای استان همچنان با تنش آبی درگیر خواهند بود، ادامه داد: امیدواریم تا پایان امسال فاز اول پروژه‌های آبرسانی به بهره برداری برسد و ان شاءالله فاز دوم آن با همراهی بسیج سازندگی و شرکت آبفا در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دکتر ایمانیه با بیان اینکه با همکاری بنیاد مسکن و بسیج سازندگی، قسمت های قابل توجهی از معابر روستایی بهسازی شدند، عنوان کرد: ٣٠ درصد از اعتبارات تبصره ماده ۱۶ در راستای اشتغالزایی به بسیج سازندگی اختصاص داده شده است. در بخش فرهنگی نیز سپاه فجر فارس با اجرای طرح چهارشنبه‌های طلایی و طرح مبارزه با اعتیاد در کشور الگو شد.

نماینده عالی دولت در فارس از راه‌اندازی اردوگاه شماره دو و اردوگاه شماره سه ویژه معتادین متجاهر با کمک سپاه فجر و نیروی انتظامی خبر داد و افزود: تیم فجر شهید سپاسی شیراز تنها تیم زیرمجموعه نیروهای مسلح کشور است، لذا خواستار حمایت و پشتیبانی بیشتر از این تیم از سوی سردار سلامی هستیم.

استاندار فارس با بیان اینکه بسیجِ اصناف در طرح تنظیم بازار همراه و یاری‌گر مدیریت استان بود، اظهار داشت: بسیج، سپاه و نیروی انتظامی طی ماه های گذشته در حفظ امنیت کشور خوش درخشیدند و با روحیه‌ای جهادی و خستگی ناپذیر، بی وفقه تلاش کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha