امدادگران دارای درجه ایثار هلال‌احمر قراردادی می‌شوند

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از انعقاد قرارداد با امدادگران دارای درجه ایثار خبر داد و گفت: مراحل استعلام و بررسی پرونده امدادگران در حال انجام است و تا قبل از فرارسیدن نوروز نهایی خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، مهدی ولی‌پور با اشاره به دغدغه مدیران جمعیت هلال احمر برای انعقاد قرارداد با امدادگران دارای درجه ایثار گفت: در حال حاضر پرونده استخدامی امدادگران ایثارگری که تایید و به ساختمان صلح هلال‌احمر ارسال شده در حال بررسی است تا مراحل انعقاد قرارداد انجام شود.

وی با اشاره به این که انعقاد قرارداد زمان‌بر است و در حال حاضر مراحل استعلام مدارک دانشگاهی و کارت پایان خدمت امدادگران دارای درجه ایثار در حال انجام است، ادامه داد: پس از انجام استعلامات لازم، شرکتی که زیرنظر جمعیت هلال‌احمر فعالیت می‌کند و قرارداد ساعتی امدادگران تحت نظارت آن انجام می‌شود به صورت یکجا با این امدادگران قرارداد خواهد بست.


رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: تا قبل از نوروز 1402 قراردادها و استعلامات امدادگران دارای درجه ایثار نهایی شده و ابلاغیه آن برای انعقاد قرارداد به استان‌ها ارسال می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha