هشدار قرمز وقوع برف و کولاک/ امدادگران به حالت آماده باش درآمدند

سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش نیروهای امدادگرا سازمان امداد و نجات در 18 استان برای امدادرسانی به مردم خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، محمودی سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به اعلام هشدار هواشناسی - سطح قرمز توسط هواشناسی از امروز یکشنبه لغایت چهارشنبه در پی وقوع بارش سنگین برف، کولاک برف و ریزش بهمن در چهارمحال و بختیاری، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر به حالت آماده باش درآمده اند.

محمودی در ادامه بیان کرد: علاوه بر این سازمان هواشناسی هشدار سطح نارنجی بارش شدید برف، باران، وزش شدید باد و وقوع بهمن از یکشنبه لغایت چهارشنبه صادر کرده است.

سرپرست سازمان امداد و نجات توضیح داد: این پدیده زیست محیطی استان‌هایی همچون کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی و شرق خوزستان، لرستان، غرب و جنوب اصفهان، شمال غرب فارس، همدان، مرکزی، شمال و شرق ایلام، شرق کرمانشاه، قم، قزوین، البرز، تهران، شمال و خراسان رضوی و خراسان شمالی را شامل می‌شود.

محمودی در ادامه افزود: علاوه بر این وزش شدیدباد - گرد و غبار در شمال فارس، جنوب اصفهان و نیمه شمالی و غربی کرمان، یزد، نیمه شمالی و غربی کرمان، نیمه جنوبی اصفهان پیش بینی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha