استقبال نیم میلیونی از پویش "تهران زیبا"

به گفته رضا صیادی در ایام تعطیلات نوروز بیش از نیم میلیون نفر از پویش "تهران زیبا" که به شناسایی جاذبه های گردشگری پایتخت اختصاص داشت، استقبال کرده‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران، پویش "تهران زیبا" را تجربه‌ای موفق در حوزه گردشگری شهری عنوان کرد و افزود: این پویش با استقبال نیم میلیون نفری از شهروندان و گردشگران نوروزی پایتخت مواجه شده ‌است.

صیادی افزود: در آستانه نوروز، تصاویری از ۷۰ جاذبه گردشگری شاخص پایتخت با کد شناسایی در قالب پویش "تهران زیبا" با هدف آشنایی شهروندان و گردشگران نوروزی با مکان‌های دیدنی، فرهنگی و تاریخی شهر توسط سازمان زیباسازی شهرتهران بر هزار سازه تبلیغاتی پایتخت اکران شد که علاقمندان و گردشگران می توانستند با ارسال کد درج شده در تصاویر به راهنمای مسیریابی این اماکن دسترسی پیدا کنند.

 استقبال نیم میلیونی از پویش "تهران زیبا"

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران با اشاره به استقبال خوب مردم از این پویش اظهار داشت؛ گردشگری شهری از جمله ظرفیت ها و فرصت های شهر تهران است که در نوروز امسال با یک برنامه هماهنگ و همکاری همه دستگاه های مسئول و نیز حمایت های مجموعه مدیریت شهری به استقبال خوب شهروندان و گردشگران نوروزی منتهی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha