کد خبر: 198170
۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۶:۱۳
واکنش فوری باشگاه استقلال به تهدید جدی AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره پرداخت بدهی باشگاه استقلال به احمد موسوی بازیکن پیشین آبی‌های پایتخت، هیچ ایمیلی به باشگاه ارسال نکرده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت ،باشگاه استقلال برای دریافت صدور مجوز حرفه‌ای خود نیاز به تسویه حساب مالی با سید احمد موسوی، آندره استراماچونی و پادوانی دارد که در هفته گذشته با هماهنگی‌هایی که این باشگاه با یکی از بانک‌ها داشت بدهی‌های خارجی پرداخت شد.

اما احمد موسوی از باشگاه استقلال مبلغ ۵ میلیاردو ۲۰۰ میلیارد تومان طلبکار است و با توجه به اینکه بخشی از این طلب به او پرداخت شده، باشگاه استقلال به دنبال این است باقیمانده دستمزد وی را به حسابش واریز کند و در این رابطه اقداماتی را نیز انجام داده است.

امروز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا ایمیلی را به باشگاه استقلال ارسال و آبی‌پوشان را تهدید به کسر امتیاز کرده است.

در این رابطه یکی از مدیران استقلال، گفت: هیچ‌ ایمیلی درباره کسر امتیاز از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه استقلال ارسال نشده‌ است. کنفدراسیون فوتبال حق کسر امتیاز از باشگاه‌ها را ندارد و فقط فیفا می‌تواند امتیازی از باشگاه‌ها کسر کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha