روند نزولی مبتلایان و بستری‌های کرونایی در تهران

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با اشاره به روند نزولی میزان ابتلا به کرونا در استان تهران گفت: بیمارانی که به مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان تهران مراجعه می‌کنند، عمدتاً دچار علائم خفیف بیماری کرونا هستند.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت؛علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در استان تهران اظهار کرد: میزان ابتلا به کرونا در تهران مانند بسیاری از شهرهای دیگر در طول یک ماه گذشته نزولی بوده است و تعداد بیماران سرپایی و بستری مراکز درمانی نسبت به ماه گذشته به‌طور چشمگیری کاهش یافته است.

عمده مبتلایان کرونا علائم خفیف دارند

به گزارش تسنیم، زالی ادامه داد: بیمارانی که به مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان تهران مراجعه می‌کنند عمدتاً دچار علائم خفیف بیماری کرونا هستند و به‌ندرت بستری می‌شوند.

بستری 322 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های تهران

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران گفت: در زمان حاضر 322 نفر با تشخیص کرونا در بیمارستان‌های استان تهران بستری هستند.

کرونا هنوز تمام نشده است

وی با بیان این‌که کرونا هنوز تمام نشده است، افزود: همچنان شاهد مراجعه سرپایی و بستری تعدادی از افراد به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا هستیم اما پیش‌بینی می‌شود که اگر بهداشت فردی رعایت شود شاهد افت بیشتر موارد ابتلا به کرونا در پایتخت باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha