خدمت‌رسانی پلیس فرودگاه به زائران حج تمتع در ۲۱ فرودگاه

رئیس پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا از خدمت‌رسانی به زائران حج تمتع در ۲۱ فرودگاه خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت (طبناسردار «محسن عقیلی» رئیس پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا از خدمت‌رسانی به زائران حج ابراهیمی توسط پلیس فرودگاه‌های کشور در ۲۱ فرودگاه خبر داد.

وی اظهار داشت: پلیس فرودگاه‌های کشور از ماه‌ها قبل برای اجرای عملیات مهم اعزام زائران بیت‌الله الحرام در ۲۱ فرودگاه برنامه‌ریزی کرده و با توکل به خداوند متعال و با آمادگی کامل این مأموریت مهم را انجام می‌دهد.

سردار عقیلی افزود: اقداماتی نظیر ارتقاء ضریب امنیتی، تقویت فرودگاه‌های هدف، اجرای آموزش‌های تخصصی برای همکاران، آگاه سازی و توجیه گسترده برای زائران عزیز در سطح کشور، هماهنگی و تعامل با سازمان حج و زیارت، سازمان هوایی کشور، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران و سپاه حفاظت هواپیمایی از جمله این اقدامات است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا تصریح کرد: عملیات اعزام بیش از ۸۷ هزار زائر از روز گذشته سوم خرداد همزمان با حماسه آزادسازی خرمشهر آغاز و تا اول تیرماه ادامه خواهد داشت؛ همچنین برگشت حجاج نیز از ۱۳ تیر تا سوم مرداد انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقدامات کنترلی پلیس در فرودگاه به منظور صیانت از شأن زائران عزیز و افزایش ضریب ایمنی آنان است، پیشاپیش از سعه صدر و شکیبایی افراد تشکر کرد.

سردار عقیلی خاطرنشان کرد: همکاران ما در فرودگاه‌های سراسر کشور این عملیات را به عنوان یک فرصت الهی تلقی کرده و داوطلب خدمت به زائران خانه خدا در این ایام هستند چراکه خدمت صادقانه و تکریم زائران بیت‌الله الحرام و حرم نبوی (ص) دارای اجر و ثواب بسیار بالا و از افتخارات کارکنان پلیس است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا همچنین به زائران توصیه کرد که از به همراه آوردن اقلام و اشیای ممنوعه خودداری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha