بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه روایت خدمت

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور دقایقی قبل وارد نمایشگاه روایت خدمت شد و اکنون در حال بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت(طبنا)این نمایشگاه با شعار وعده، وفا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران اقدام به تبیین دستاوردهای دولت مردمی کرده است.

در این رویداد دولت تلاش کرده با به نمایش گذاشتن بخشی از فعالیت های دولتمردان طی ۲ سال گذشته، اطلاع رسانی جامعی از تحقق وعده ها به ویژه در سفرهای استانی داشته باشد و آحاد جامعه را در جریان آخرین و مهمترین اقدامات خود قرار دهد.

وزارتخانه ها و دستگاه های مهم و کلیدی کشور طی روزهای گذشته در این نمایشگاه با برپایی غرفه و تزئین آن و چاپ بروشور سعی کردند کلیات برنامه ها و فعالیت های خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار دهند.

از نکات حایز اهمیت این نمایشگاه آن است که مسئولان شرایطی فراهم کردند که آحاد جامعه بتوانند از نزدیک با بخش کوچکی از دستاوردهای دولت سیزدهم آشنا شوند و بدانند که دولتمردان همچنان پای کار هستند تا مشکلات و مسائل کشور را البته با کار کارشناسی، بهره گیری از شرکت های دانش بنیان و نخبگان و پژوهشگران تا حدود زیادی برطرف کنند.

دولت مردمی شعاری است که از ابتدای آغاز فعالیت آیت الله سید ابراهیم رئیسی کرسی ریاست جمهوری سرلوحه کارها قرار گرفته و دولتمردان همواره در سفرهای استانی و دیدار چهره به چهره با مردم تمامی همت خود را به کار بسته اند تا به این شعار جامه عمل بپوشاند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha