جشنواره موسیقی فجر امسال ۲۳ بهمن افتتاح می‌شود

ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌ونهمین جشنواره موسیقی فجر با حضور اعضا و جمع‌بندی نهایی چارچوب‌های اصلی و خط مشی جشنواره در بخش‌های مختلف آن برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنرخبرگزاری سلامت(طبنا)به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، آخرین جلسه شورای سیاستگذاری سی‌ونهمین جشنواره موسیقی فجر با حضور محمد الهیاری؛ مدیر کل دفتر موسیقی و رئیس جشنواره، رضا مهدوی؛ دبیر جشنواره، کامبیز روشن روان، شاهین فرهت، سیدمحمد میرزمانی، هادی آرزم، محمدعلی مرآتی و امیر عباس ستایشگر برگزار شد.

در این جلسه ضمن تعیین چهارچوب‌های اصلی و خط‌مشی جشنواره، فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی نهایی و بخش‌های مختلف جشنواره و همچنین زمان برگزاری از ۲۳ تا ۲۸ بهمن سال جاری و تقویم جشنواره جهت اجرایی شدن مورد تأیید و تصویب قرار گرفت.

سی‌ونهمین جشنواره موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن سال‌جاری در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیر رقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha