نتایج صحت سنجی متقاضیان نمایندگی مجلس ۲۶ شهریور ماه اعلام می شود

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: نتیجه نهایی صحت سنجی از مدارک ارسال شده متقاضیان پیش ثبت نام نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا ۲۶ شهریور ماه سال جاری اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان، ابوالفضل رفیعی با بیان اینکه نتیجه نهایی صحت سنجی از مدارک ارسال شده متقاضیان پیش ثبت نام نمایندگی مجلس تا ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ اعلام می شود،اظهار کرد: در این تاریخ برای متقاضیان پیامکی ارسال خواهد شد که هر فرد می تواند نتیجه صحت سنجی مدارک خود اظهاری را در پنجره واحد وزارت کشور به آدرس keshvar.moi.ir مشاهده و پیگیری کند.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان از ساعت ۸ صبح فردای آن روز می توانند وارد سامانه پنجره واحد انتخابات شوند و نتایج صحت سنجی ۶ دستگاه از مدارک خود را ببینند،افزود: نتایج صحت سنجی هر دستگاه در مورد هر فرد به صورت یک آیکون نمایش داده می شود که اگر قرمز باشد موضوع نقص مدارک مطرح است و شرح آن نیز برای فرد متقاضی ثبت نام، شرح داده شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان تصریح کرد: داوطلبانی که به صورت سبز رنگ نتیجه صحت سنجی مدارک خود را دریافت می کنند با کد رهگیری اعلام شده می توانند در ۲۷ مهر ماه امسال وارد سامانه ثبت نام نهایی برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شوند.

رفیعی با تاکید بر اینکه رد صحت سنجی مدارک هر فرد به معنی احراز یا عدم احراز نیست، گفت: طبق قانون در این مرحله، امکان ثبت اعتراض از ۲۷ شهریورماه تا ۲ مهرماه وجود دارد و داوطلبین می توانند در صورت رفع اشکال و نواقص مدارک و دریافت تاییدیه ۶ دستگاه مربوطه ، کد رهگیری برای ثبت نام نهایی دریافت کنند.

وی با بیان اینکه برای داوطلبی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه های انتخابیه استان زنجان ۷۶۰ نفر پیش ثبت نام کرده اند خاطر نشان کرد: از این میزان ثبت نام کننده ، ۶۵۹ نفر را آقایان و ۱۰۱ نفر را بانوان تشکیل می دهند که این آمار حدود سه و نیم برابر داوطلبان انتخابات دور یازدهم است که ۲۳۴ نفر بود.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان یادآوری کرد: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۱۱ اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ نوری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha