انصراف بیش از ۷ هزار متقاضی مسکن ملی در زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با اشاره به ثبت نام ۱۰۰ هزار و ۶۲۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان گفت: از این تعداد ۷ هزار و ۹۴ نفر از طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان انصراف دادند.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان، اصغر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگاران از ثبت نام ۱۰۰ هزار و ۶۲۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد ۵۳ هزار و ۵۲۲ نفر (به دلیل داشتن مالکیت شخصی, فرم ج قرمز, استفاده از تسهیلات بانکی در بخش مسکن, عدم واریز آورده, عدم مراجعه, عدم داشتن ۵ سال سابقه سکونت و ...)  رد درخواست شدند و هفت هزار و ۹۴ نفر هم از طرح نهضت ملی مسکن در استان انصراف دادند.

وی سهمیه ابلاغی استان زنجان در قانون جهش تولید مسکن برای چهار سال را ۶۸ هزار و ۱۱۲ واحد مسکونی شامل مسکن حمایتی, مسکن روستایی, نوسازی بافت فرسوده و مسکن خودمالکی اعلام کرد و بیان کرد: از کل متقاضیان ثبت نامی در سامانه نهضت ملی مسکن, تعداد متقاضیان حائز شرایط ۳۷ هزار و ۵۳۳ نفر بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ، با بیان اینکه تعداد واحدهای مسکونی شروع شده در قالب نهضت ملی مسکن در استان  ۱۸ هزار و ۹۶ واحد مسکونی است، افزود: تعداد واحدهای دارای قرارداد با سازنده در طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۱۸ هزار و ۶۹۶ واحد مسکونی است و تعداد واحدهای اتمام و یا در مرحله فونداسیون نیز  ۱۷ هزار و ۸۲۸ واحد است.

اسماعیلی ،تعداد واحد مسکونی اتمام و  یا در مرحله اسکلت و سقف را ۱۷ هزار و ۴۴۲ واحد یاد کرد و بیان کرد: تعداد واحد اتمام و یا در مرحله سفت کاری ۱۳ هزار و ۱۲۷ واحد می باشد.

وی،با بیان اینکه ۲۱هزار و ۲۷۳ نفر متقاضی نهضت ملی مسکن در استان زنجان تخصیص پروژه شدند،اظهار کرد: همچنین هفت هزار و ۷۶۷ زن سرپرست خانوار و پنج هزار و ۵۳۴ نفر هم که تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی) هستند که در طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کردند.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha