هزینه های درمان افراد نیازمند را حمایت مالی میکنیم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جمعیت هلال احمر از افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر استان که توان تامین هزینه‌های درمانی، دارو و توانبخشی را ندارند، حمایت مالی می کند.

به گزارش خبرگزاری سلامت( طبنا) زنجان، حکمت اله هاشمی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی بشردوستانه همواره نقش محوری در فعالیت های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر از افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر استان که توان تامین هزینه‌های درمانی، دارو و توانبخشی را ندارند، حمایت مالی می کند.

وی افزود: حمایت‌های مالی هلال احمر در بخش‌های دارو و درمان، کمک هزینه بستری طبی و جراحی، اروتز و پروتز، عمل زایمان طبیعی و سزارین، فرانشیز دارو و درمان و کمک هزینه خدمات دندانپزشکی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکید کرد:کمک هزینه پاراکلینیک(سونوگرافی، سی تی اسکن)،تامین وسایل و تجهیزات توانبخشی، وسایل بهداشتی، درمانی و مصرفی، درمان سرپایی و کمک هزینه شیرخشک برای خانواده‌های نیازمند از دیگر موارد حمایت‌های مالی جمعیت هلال احمر در سطح استان زنجان است.

هاشمی یادآوری کرد: بر همین اساس نیز هشت میلیارد و 300میلیون ریال کمک هزینه درمانی  در سه مرحله در شهرستان های زنجان، ابهر، خرم دره، خدابنده، ماهنشان، طارم، ایجرود و سلطانیه پرداخت شده است.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha