بازدید از موزه‌های کردستان در روز جهانی گردشگری رایگان است

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان گفت: پنجم مهرماه روز جهانی گردشگری بازدید از موزه‌ها و عمارت‌های تاریخی کردستان رایگان است.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از کردستان، منصور مهرزاد دراین‌باره اظهار کرد: علاقه‌مندان به موزه و آثار تاریخی می‌توانند در روز چهارشنبه پنجم مهرماه «روز جهانی جهانگردی» به‌ صورت رایگان از موزه‌های سطح استان بازدید کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان افزود: در این راستا موزه مردم‌شناسی خانه کُرد (عمارت آصف)، موزه باستان‌شناسی سنندج (عمارت ملالطف‌الله) و کاخ‌موزه خسروآباد از ساعت ۹ صبح تا ٦ عصر آماده بازدید علاقمندان، گردشگران و مردم استان است.

وی یادآورشد: این اداره‌کل به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری برنامه‌های متنوعی را در سطح استان اجرا می‌کند که از آن جمله می‌توان به همکاری در برگزاری جشنواره موسیقی اقوام ایرانی در سطح ملی، جشنواره استانی سفره غذای کُردی، نمایشگاه منطقه‌ای صنایع‌دستی و موسیقی اقوام، نمایشگاه خودروهای کلاسیک و خودروهای آفرودی، نمایشگاه گلیم و فرش دستباف و رونمایی از وب‌سایت دو زبانه روستای جهانی گردشگری پالنگان در سطح استان اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha