13 دستگاه لیزر قاچاق در شیراز کشف و توقیف شد

با تلاش بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، یک شرکت غیرمجاز شناسایی و تعداد 13 عدد از انواع دستگاه‌های لیزر قاچاق نیز کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس، معاون غذا و دارو دانشگاه با اعلام این خبر گفت: پیرو گزارشات دریافتی با حضور به موقع سه نفر از بازرسان مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی این معاونت، ضمن هماهنگی با نهادهای دادسرای انقلاب شیراز و پلیس امنیت اقتصادی استان، طی بازدید و نظارت از محل فعالیت یک فروشنده غیرمجاز، تعداد 13 عدد دستگاه‌ لیزر به ارزش تقریبی بیش از 50 میلیارد ریال کشف و توقیف شد.

دکتر «محمد جواد راعی» با بیان اینکه پس از تشکیل پرونده، فرد متخلف به مراجع قانونی معرفی شد، تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای صیانت از سلامت جامعه و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور، با جدیت و با قاطعیت با متخلفان برخورد می کند .

او با تاکید بر آگاهی رسانی به مردم درباره خطرهای جدی مراجعه به مراکز غیرمجاز زیبایی و دخالت این مراکز در امور پزشکی، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت دستگاه‌ های غیرمجاز در آرایشگاه ‌های زنانه، سالن‌های زیبایی و یا منازل، موضوع را به شماره تلفن ۱۹۰ رسیدگی به شکایات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی کنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha