فرهنگ شهادت پشتوانه محکم کارکنان پلیس است

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا با قدردانی از مدیریت خوب انتظامی کردستان، گفت: فرهنگ شهادت پشتوانه محکم کارکنان پلیس است.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از کردستان، سردار حسن کرمی در جمع کارکنان یگان ویژه کردستان با تبریک هفته وحدت و بیان اینکه شاهد مدیریت خوب انتظامی کردستان در مأموریت‌ها هستیم، بیان کرد: امنیت کامل در استان کردستان حاکم است و این مهم در سایه تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی و نیروهای امنیتی است.

وی افزود: نیروهای انتظامی در مأموریت‌های گوناگون در کنار مردم و در جهت آرامش آنان تلاش می‌کنند و با برهم زنندگان امنیت با اقتدار قاطعانه برخورد می‌کنند.

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا با اشاره به اینکه یگان ویژه از آمادگی عملیاتی خوبی برخوردار است، گفت: وجود یگان‌های ویژه برای مردم مایه آرامش و برای بدخواهان و ضد انقلاب ایجاد ترس می‌کند و همواره آنان را در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام کنند.

سردار کرمی با بیان اینکه من با افتخار سفیر شهید جمشید صفاری هستم، افزود: از فرهنگ و روحیه جهاد و شهادت، شهیدان در محیط کار و زندگی استفاده و به این پشتوانه محکم افتخار می‌کنیم.

فرمانده انتظامی کردستان ضمن خداقوت به کارکنان یگان ویژه استان، بیان داشت: از نزدیک شاهد رشادت، شجاعت و از خودگذشتگی کارکنان یگان ویژه در کنار دیگر نیروهای انتظامی استان هستیم که این مهم قابل تقدیر است.

سردار آزادی افزود: در سال گذشته کارکنان متحمل زحمات زیادی همچون دیگر ایام شدند که با اقتدار در میدان بودند و در راه آرامش مردم و ایجاد امنیت با جان و دل افتخار آفرینی کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به روحیه جهادی کارکنان، گفت: اشراف و آمادگی عملیاتی کارکنان در مأموریت‌های پلیس استان در طول سال خود نشان از این روحیه جهادی و انقلابی است.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرهنگ «علی‌زمانی» فرمانده سابق یگان ویژه استان کردستان تقدیر و سرهنگ «عباسی» نیز به عنوان فرمانده یگان ویژه استان معارفه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha