آغاز طرح نظارت شبانه سازمان بازرسی شهرداری تهران

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از آغاز طرح نظارت شبانه سازمان بازرسی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت(طبنا)رضا رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکهه بخش زیادی از فعالیت های اجرایی و نظارتی مدیریت شهری در ساعات پایانی شب انجام می‌شود طرح نظارت شبانه بر عملکرد تمامی حوزه های شهرداری تهران اعم از مناطق، سازمان ها و شرکت ها به منظور ارتقا کیفیت خدمات شهرداری در این ساعات در دستور کار همکاران این سازمان قرار گرفته است.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران ادامه داد: بر همین اساس باتوجه به تأکید شهردار محترم تهران مبنی بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، به دنبال آن هستیم که نظارت بر فعالیت های شهرداری را تقویت کرده و مسائل و مشکلات شهر را با بازرسی مستمر کاهش دهیم.

رحمانی در تشریح طرح نظارت شبانه سازمان بازرسی گفت: نظارت بر کیفیت خدمات رسانی در گرمخانه ها، یاورشهرها و اسکان های کارگری، نحوه عملیات جمع آوری زباله، رفت و روب معابر، آسفالت ریزی، بررسی وضعیت ایستگاه های اتوبوس و خط کشی معابر، فعالیت درمانگاه های شهرداری ، پیگیری مشکلات پایانه های مسافربری، نحوه بهره برداری و نگهداری اماکن متعلق به شهرداری تهران و نظارت بر ساخت و سازها و ... از جمله مواردی است که در این طرح مورد نظارت و ارزیابی قرار می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha