کشف دستگاه لیزر فاقد مجوز در بانه/کشف ۲۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در بیجار/ شناسایی ۲۰ تن کالای احتکاری در کامیاران

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف یک دستگاه لیزر به ارزش ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان بانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از کردستان، سردار علی آزادی با اعلام این خبر اعلام کرد: مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی سبدلو بانه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق، با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه خودرو ون حامل بار قاچاق را شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی بانه با اقدامات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن تعداد یک دستگاه لیزر مو فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را ۸ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

سردار آزادی همچنین از کشف انواع کالای خارجی قاچاق به ارزش ۲۵ میلیارد ریال در شهرستان بیجار خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان بیجار در راستای مقابله با قاچاق کالا، هنگام گشت زنی در محور بیجار-تکاب یک خودرو کامیون حامل بار قاچاق را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی خودرو مورد نظر را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان افزود: در بازرسی از این خودرو ۷۱۷ هزار و ۶۰۰ انواع مواد محترقه و یک‌هزار و ۱۰۰ عدد انواع لوازم جانبی تلفن همراه و ۷۳۰ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این رابطه خودرو حامل بار قاچاق توقیف و یک نفر نیز دستگیر که به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

وی همچنین از شناسایی سوله حاوی ۲۰ تن کالای احتکار شده به ارزش ۱۱ میلیارد در کامیاران خبر داد و یادآور شد: مأموران پلیس آگاهی کامیاران با اشراف اطلاعاتی سوله حاوی دپو اقلام احتکاری را در شهرستان شناسایی کردند.

آزادی افزود: مأموران پلیس آگاهی کامیاران با اقدامات پلیسی با هماهنگی مراجع قضائی در بازرسی از سوله مورد نظر ۲۰ تن اقلام احتکار شده شامل (برنج، روغن، چای خارجی، قند و شکر) کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را ۱۱ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha