راه اندازی خانه پیشکسوتان سلامت با هدف خدمات رسانی به کارکنان بازنشسته دانشگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از راه اندازی خانه پیشکسوتان سلامت با هدف خدمت رسانی به کارکنان بازنشسته به صورت متمرکز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» گفت: در راستای ارج نهادن به سال ‌ها خدمات ارزشمند بازنشستگان دانشگاه، با همکاری اداره رفاه، با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به بازنشستگان، خانه پیشکسوتان سلامت در ساختمان شماره دو واقع در مجتمع تخصصی و فوق تخصصی قطب الدین و کلینیک ویژه بانو پروین دالکی راه اندازی شد.

او افزود: با توجه به اینکه ارائه بخشی از خدمات بازنشستگی، توسط کارشناسان اداره رفاه دانشگاه و بخشی در کانون بازنشستگان دانشگاه انجام می شد، برای ارائه خدمات هر چه بهتر و دسترسی راحت تر به خدمات مورد نیاز بازنشستگان دانشگاه، خانه پیشکسوتان سلامت دانشگاه راه اندازی شد.

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از خدماتی که این مجتمع در حوزه بازنشستگان و موظف بگیران انجام می گیرد، می ‌توان به صندوق ذخیره کارکنان صندوق قرض الحسنه بازنشستگان، استعلامات سازمان‌ ها مانند تامین اجتماعی، ناجا، بهزیستی، ثبت احوال، کمیته امداد و بیمه عمر، حوادث، بیمه پایه برای بازنشستگان و موظف بگیران، همچنین صدور کارت شناسایی، حق عائله مندی و حق اولاد، کمیسیون پزشکی، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه کفن و دفن نام برد.

دکتر «منصور فرزادفرد» اظهار کرد: از دیگر برنامه ‌های این مرکز می توان به خدمات مشاوره ای و رفع اشکالات مربوط به سامانه های مرتبط با بازنشستگان و موظف بگیران و تایید در سامانه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha