بدون دغدغه پای کار دانشجویان باشید

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لارستان گفت: بدون دغدغه پای کار دانشجویان باشید

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس، در پی نخستین نشست مشترک سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با نمایندگان و مسئولین نهادهای مختلف دانشجویی علوم پزشکی لارستان در دو دانشکده پرستاری و بهداشت، موارد مورد نظر مطرح و به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. در این نشست مقرر گردید تا جلسه بعدی به فاصله زمانی یک هفته و پس از پیگیری جدی امورات مصوب شده از سوی مسئولین ذی ربط و دانشجویان دست اندرکار برگزار شود.

این کارگروه با حضور دکتر محسن سلمان پور، رئیس دانشگاه، رامین عوض پور، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، محمدعلی اسروش، مدیر فرهنگی دانشجویی، حجت الاسلام و المسلمین، سیدعلی اصغر نمازی، مسئول فرهنگسرای نهاد رهبری در دانشگاه و نمایندگان و مسئولین تشکل ها و نهادهای دانشجویی تشکیل جلسه داد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه با تفکیک قراردادهای پیمانکاری غذا در حوزه های مختلف، توانستیم بدهی پیمانکار را در حوزه آموزشی به صفر رسانده و از این طریق هرگونه مشکل احتمالی در جهت کم و کاستی غذای دانشجویی را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به پایان کار ساخت سلف سرویس دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) اذعان داشت: برای بهره برداری از این مرکز رفاهی صرفاً صدور یک سری تائیدیه ها از سوی واحد فنی لازم بود که به حمدالله این مهم نیز محقق شده و در نیمه آذر ماه و به مناسبت روز دانشجو شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.

عوض پور همچنین تصریح کرد: در پی رایزنی ها و جلسات متعدد هفته های گذشته با وزارت بهداشت و ارگانهای ذی ربط، برای هر دو دانشکده منبع مالی خوبی در حوزه فرهنگی و دانشجویی در نظر گرفته شده لذا هیچ دغدغه ای در این زمینه وجود ندارد. امیدواریم با پای کار آمدن دانشجویان، این اعتبارات نیز در جای مناسب خود هزینه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha