پروژه فیبرنوری چهارباغ استان البرز افتتاح می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان البرز، به منظور افتتاح پروژه فیبرنوری و بازدید از منطقه ویژه و فرودگاه پیام وارد استان البرز شد.

به گزارش گروه علمی-فناوری خبرگزاری سلامت(طبنا)به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (جمعه) و همزمان با سفر آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به استان البرز به منظور افتتاح پروژه‌های ارتباطی وارد استان البرز شد.

وزیر ارتباطات در سفر یک روزه خود به استان البرز با حضور در شهرستان چهارباغ، پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای این شهرستان را افتتاح و سرعت‌های واگذار شده به مردم در بخش‌های خانگی، تجاری و آموزشی در این شهرستان را بررسی خواهد داد.

زارع پور در ادامه این سفر در جمع اعضای شورای اداری، دانشجویان و نخبگان حضور خواهد یافت و گزارشی از اقدامات وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم ارائه می‌کند.

وزیر ارتباطات همچنین در برنامه بعدازظهر خود در این سفر از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام بازدید و با شرکت در مراسم بهره برداری از برخی شرکت‌های این منطقه در جمع مدیران و صاحبان صنایع و کسب و کارهای منطقه پیام حاضر می‌شود و از نزدیک در جریان نظرات آنان قرار می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha