معلمان خرید خدمات ۶ ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند

نماینده مردم چابهار در مجلس با انتقاد از بی‌توجهی مسئولین به پرداخت حقوق معلمین خرید خدمات گفت: معلمین خرید خدمات ۶ ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند، به خدا قسم این رفتار در شأن این عزیزان و معلمان حق‌التدریس که به ناحق حضور در کلاس درس محروم شده‌اند نیست.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت(طبنا)، معین الدین سعیدی در  نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تصور کنید فرزندی دارید که در محروم‌ترین مناطق آموزشی هفته‌ای 5 روز و به صورت تمام وقت به انجام وظیفه خطیر معلمی مشغول است، سال‌ها است تلاش‌های این معلم گرانقدر برای تبدیل وضعیت به جایی نرسیده است و حقوقش همان حقوق حداقلی است و مشکلات عدیده بیمه‌ای نیز همواره او را در برابر زن و فرزند شرمنده می‌سازد.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس ادامه داد: در این میان وعده مسئولین برای امنیت شغلی و تبدیل وضعیت پیشکش، حتی حقوق بخور و نمیرش 6 ماه است پرداخت نشده است. شما اگر پدر چنین فرزندی بودید اینگونه خاموش می‌نشستید.

وی افزود: معلمین خرید خدمات 6 ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند، به خدا قسم این رفتار در شأن این عزیزان و معلمان حق‌التدریس که به ناحق حضور در کلاس درس محروم شده‌اند نیست، چرا تلنگری به وجدان‌های من و شما زده نمی‌شود./

پایان پیام

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha