عزم و جزم دولت ساخت بیش از ۱۹۰۰ واحد مسکونی مسکن ملی است

وزیر راه و شهرسازی از عزم دولت برای ساخت یک میلیون و ۹۳۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان، مهرداد بذرپاش صبح شنبه در جریان دور دوم سفر استانی دولت سیزدهم به استان زنجان، در حاشیه واگذاری واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در زنجان که با حضور رئیس‌جمهور انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت عزم خود را برای ساخت یک میلیون و ۹۳۵ هزار واحد مسکونی جزم کرده است.

وی افزود: این تعداد واحد مسکونی قرار است در قالب‌های مختلف از جمله حمایتی، روستایی، بافت فرسوده و نیز زمین‌های روستایی احداث شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه زنجان یکی از استان‌های پیشرو در زمینه ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به شمار می‌رود، ادامه داد: خوشبختانه در بازدیدی که امروز به عمل آمد، مشاهده کردیم که با همت مدیران استان اتفاقات خوبی در حوزه مسکن روی داده و پروژه‌ها در این زمینه از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

بذرپاش هدف‌گذاری دولت در دو سال گذشته برای ساخت مسکن را ۲۷ هزار واحد در استان زنجان اعلام کرد و گفت: در همین راستا عملیات ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده و امروز نیز شاهد برگزاری آیین بهره‌برداری از ۷۱۸۳ واحد مسکونی در زنجان بودیم.

گفتنی است: افتتاح همزمان ۱۲۰۰ واحد مسکن ملی استان به صورت ویدئو کنفرانس در ثمین۲ زنجان با حضور رئیس جمهور محترم انجام شد.

همزمان با این مراسم ۴۰۰۰ واحد مسکن روستایی نیز به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد. کلید دو واحد مسکونی، ساکنین کوی فلسطین زنجان نیز در این مراسم توسط رئیس جمهور محترم تحویل شد

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha