۵ هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان ابهر رفع تصرف شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای ابهر،خرمدره و سلطانیه،از رفع تصرف حدود 5 هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان ابهر به ارزش  ۴۰۰ میلیارد  تومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان،حمید رضا سرداریان در گفتگو با خبرنگاران به اهمیت و ضرورت حفاظت از اراضی ملی و دولتی اشاره کرد و بیان داشت: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی اداره راه و شهرسازی  در شهرستان ابهر به صورت روزانه در حال گشت زنی برای رصد اراضی ملی و دولتی تحت پوشش هستند و در صورت مشاهده موارد مربوط به تصرف این اراضی اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهند.

وی اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون  در مجموع  حدود ۵ هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان ابهر با تلاش عوامل یگان حفاظت اراضی اداره راه و شهرسازی شهرستان ابهر از دست  متصرفان خارج و رفع تصرف شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای ابهر،خرمدره و سلطانیه،ارزش اراضی رفع تصرف شده را در حدود ۴۰۰میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بازگشت این اراضی به بیت المال با اجرای سه فقره حکم قطعی قضائی و سه مورد رفع تصرف فوری انجام شده است.

سرداریان تاکید کرد: همچنین با پیگیری‌های به عمل آمده ازآغاز سالجاری هشت فقره پرونده قضائی کیفری (جرایم مشهود) برای رفع تصرف اراضی ملی و دولتی شهرستان ابهر تشکیل شده است.

وی به افرادی که اقدام به تصرف زمینهای دولتی و به صورت غیرمجاز اقدام به احداث بنا در اراضی ملی می‌کنند هشدار داد و گفت: اداره راه و شهرسازی شهرستان ابهر، خرمدره و سلطانیه از اراضی ملی و متعلق به دولت  با آمادگی کامل حفاظت و حراست می‌کند و با هرگونه دخل و تصرف در این اراضی و زمین خواری به صورت قاطع برخورد کرده و با کسی اغماضی ندارد.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha