خودم اهل بم هستم/ احمد یک قهرمان مردمی است

توماج دانش بهزادی درباره فیلم سینمایی «احمد» و بازی خود در این فیلم توضیح داد.

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت(طبنا) به نقل از ستاد خبری چهل و ‌دومین جشنواره فیلم فجر، توماج دانش بهزادی بازیگر فیلم سینمایی «احمد» ساخته امیرعباس ربیعی عنوان کرد: «احمد» از نظر پروداکشن فیلم بزرگی بود اما ما قبل از اینکه وارد پروسه تولید شویم با امیرعباس ربیعی خیلی تلاش کردیم که به نقش نزدیک شویم.

او ادامه داد: پروسه نزدیک شدن به نقش بسیار جذاب است و آدم مجبور می‌شود که از قالب خودش خارج شود و نقش را با تمام وجود درک کند. ما می دانستیم که با پروژه خیلی بزرگی طرف هستیم و مشکلات ما نیز مشکلاتی نبود که جلوی روند کار را بگیرند.

این بازیگر تصریح کرد: من خودم بچه بم هستم و در فاجعه زلزله بم حدود ۸۰۰ نفر از طایفه من فوت کردند. ناخودآگاه وقتی با پرتره احمد کاظمی در این فیلم همراه بودم، دلم می‌خواست که ای کاش در آن روزها کنارش بودم و به او کمک می‌کردم. به نظر من این قهرمان بدون شعار از جنس مردم است. به نظرم وقتی مردم این فیلم را می‌بینند، می‌گویند که امروز جای احمدها در جامعه ما خالی است.

توماج دانش بهزادی در پایان گفت: من امیدوارم فضا به سمتی برود که اجازه دهیم همه افکار و عقاید بیایند. دوست دارم در مهم ترین جشنواره سینمایی کشور همه افراد با طیف‌های مختلف حضور داشته باشند. امیدوارم که به مرور این اتفاق رخ دهد.

فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد امروز ۲۰ بهمن ماه در چهل و ‌دومین جشنواره فیلم فجر اکران شد.

تینو صالحی، توماج دانش بهزادی، ساره رشیدی، مهیار شاپوری، عباس جلیل‌زاده، عماد درویشی، علی صادقی‌زاده، مریم ماهانی، زهرا مرادی‌زاده کرمانی، تصنیف حسینی، عرفان سروستانی، مینا شفیعی، سیدمحمد صفوی، آرین اویسی، احمد صمیمی، حسام ایمانی، حامد معالی مهربانی، کامبیز منصف، آرمان متین‌نیا، فاطمه حسینی، لیلا شیرمحمدی و مجید خوبان دیگر نقش‌آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha