وزیر اطلاعات: عنوان سربازی گمنام امام زمان را حضرت امام به فرزندان خود عطا فرمودند

حجت الاسلام خطیب ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) فرصت مغتنمی شد تا مراتب تبریکات صمیمانهی خود و سربازان گمنام آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را محضر یکایک مردم عزیز تقدیم نماییم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت(طبنا)حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در حاشیه‌ی آیین بزرگداشت هفته‌ی سربازان گمنام امام زمان (عج) ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) فرصت مغتنمی شد تا مراتب تبریکات صمیمانه‏ی خود و سربازان گمنام آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را محضر یکایک مردم عزیز تقدیم نماییم. عنوان سربازی گمنام امام زمان را حضرت امام راحل عظیم الشان (ره) به فرزندان خود در وزارت اطلاعات عطا فرمودند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نیز این عنوان را مدال افتخاری بر سینه‏های این عزیزان دانسته و فرمودند: آحاد وزارت اطلاعات، پدید آمده‏ی انقلاب و فرزندان امام هستند.

وی افزود: از جمله دستاوردهای همکاری مردم عزیز با دستگاه‏های اطلاعاتی، می‏توان به توسعه اقدامات صیانتی، ضربه به گروهک‏های تروریستی، رژیم صهیونیستی، مقابله با مفاسد اقتصادی، مقابله با جاسوسی و نفوذ دشمنان و تقویت اطلاعات مردمی در سراسر کشور اشاره نمود. ان‏شاءالله، فرزندان ملت غیور ایران در وزارت اطلاعات، همراه و همگام با سایر اعضای جامعه ‏ی اطلاعاتی، تمامی مساعی خود را در راستای تأمین امنیت پایدار و بازدارندگی و مقابله با اقدامات ضد امنیتی به کار خواهند بست و همواره در خدمت آحاد ملت شریف کشور خواهند بود و در این راه شکرگزار الهی هستند.

وزیر اطلاعات در ادامه گفت: مقوله امنیت در ایران اسلامی، «مردم پایه» می‌باشد و به همین دلیل همه‌ی ما، امنیت را مدیون مردم عزیزمان هستیم. لذا، مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند. مردم ما برای تأمین امنیت کشورشان شهدای عزیزی تقدیم کرده اند و خون شهدای امنیت، مخصوصاً شهدای حادثه‌ی تروریستی کرمان، سطح امنیت جامعه ما را ارتقاء می‌دهد و دل‌ها را به سمت صندوق‌های انتخابات هدایت می‌کند.

حجت الاسلام در انتها گفت: مردم عزیزما، با مشارکت در انتخابات، انواع توطئه ها، فتنه‌ها و اقدامات تروریستی و دشمنان کشور را به امنیت تبدیل می‌نمایند ومشارکت آن‌ها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می‌نمایند.
مردم می‌دانند که مشارکت در انتخابات امنیت زا می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha