تخفیف ۶۰ درصدی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به بازنشستگان در نوروز

اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، از ارائه تخفیف ۶۰ درصدی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی این صندوق در آستانه نوروز ۱۴۰۳ و بهار قرآن به بازنشستگان کشوری خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری سلامت(طبنا)به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، این تخفیف‌ها در هتل‌ها و مراکز اقامتی و سیاحتی شرکت ایرانگردی و جهانگردی سراسر کشور برای بازنشستگان کشوری اعمال خواهد شد.

بر اساس این گزارش مراکز سیاحتی و هتل‌های شرکت ایرانگردی و جهانگردی در سراسر کشور آماده‌اند تا تخفیف ۶۰ درصدی برای اقامت در هتل ها و تخفیف ۲۰ درصدی برای استفاده از رستوران هتل ها را به بازنشستگان کشوری ارائه دهند.

بر اساس اعلام اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان، با اعمال تخفیف مذکور، ۲۰ درصد از هزینه اقامت در هتل ها در هنگام اقامت از متقاضی دریافت می شود و ۲۰ درصد باقی مانده در ۶ قسط از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد.

بازنشستگان کشوری می‌توانند با استفاده از #طرح_صبا تا پایان سال ۱۴۰۳، تنها با پرداخت نقدی ۲۰ درصد از هزینه اقامت خود، همسر و دو نفر از اعضای خانواده (مجموعا چهار نفر) از این تخفیف بهره مند شوند.

بر این اساس، متقاضیان می‌توانند از تاریخ یکشنبه ۲۰ اسفندماه با مراجعه به پایگاه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://cspf.ir یا پایگاه الکترونیکی شرکت ایرانگردی و جهانگردی به نشانی https://ittic.com نسبت به رزرو سفر خود اقدام کنند.

در این گزارش تصریح شده است قریب به ۵۰ مجموعه اقامتی و سیاحتی شرکت ایرانگردی و جهانگردی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به ذینفعان کشوری هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha