پرداخت وام ودیعه مسکن به بیش از ۱۴ هزار متقاضی زنجانی

رئیس اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی راه‌وشهرسازی استان زنجان،گفت: تعداد ۱۴هزار و ۱۱۵ نفر در استان موفق به اخذ بیش از ۴۶۱ میلیارد تومان وام ودیعه مسکن  شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان،
بهزاد کردلو در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه از سال ۹۹ روند ثبت نام در تسهیلات ودیعه مسکن آغاز شده است،گفت: در سال ۱۳۹۹ بیش از  ۱۳ هزار و ۹۱۶ نفر ثبت نام کردند که چهار هزار و ۸۸ نفر وام ودیعه مسکن را دریافت کردند که مبلغ پرداختی بیش از ۶۱۱ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال بوده است.

وی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ هم ۲۲ هزار و ۷۰۹ نفر ثبت نام کردند،ابراز کرد: در این میان سه هزار و ۴۱۷ نفر موفق به دریافت وام ودیعه مسکن شدند که مبلغ پرداختی بیش از ۸۵۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.

رئیس اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی راه‌وشهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون هم بیش از ۲۲ هزار  نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند که  برای ۶ هزار و ۶۱۰ نفر این وام پرداخت شده که مبلغ پرداخت شده بیش از ۳۱۵ میلیارد تومان می باشد.

کردلو،تاکید کرد: در مجموع از سال ۹۹ تاکنون بیش از ۵۸ هزار و ۶۲۵ نفر در استان زنجان برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۴ هزار و ۱۱۵ نفر در استان موفق به اخذ دریافت وام ودیعه مسکن شدند که مبلغ پرداختی نیز بیش از ۴۶۱ میلیارد تومان می باشد.

وی افزود:پرداخت وام ودیعه مسکن منوط به دارا بودن سه شرط است و متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متأهل یا سرپرست خانوار بوده و در حال حاضر فاقد مالکیت باشند و همچنین دارای اجاره‌نامه رسمی و ثبت شده در سامانه املاک و مستغلات باشد.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازافرینی راه و شهرسازی استان زنجان، از تداوم ثبت نام تسهیلات ودیعه مسکن در استان خبر داد و بیان داشت: مردم استان می‌توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به آدرس http://saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

کردلو ابراز کرد: میزان تسهیلات ودیعه مسکن برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان به حداکثر ۱۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت پنج ساله افزایش یافت و مستاجرینی که از تسهیلات ودیعه مسکن تاکنون استفاده نکردند در اولویت برای دریافت تسهیلات بانکی مذکور هستند.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha