ارائه آموزش کسب و کار به بیش از ۸ هزار مددجوی زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، گفت: در راستای ارتقای مهارت‌های عمومی مددجویان در حوزه کسب و کار به ۸ هزار  و ۸۰۰ مددجوی زنجانی آموزش های کسب و کار ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان، روح اله صالحی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کمیته امداد در راستای فراهم‌سازی زمینه اشتغال‌یابی و مهارت‌های شغلی مددجویان به مهارت‌آموزی در سه بخش آموزش‌های مقدماتی کسب و کار، آموزش‌های مهارتی کسب و کار و آموزش‌های پایدارسازی کسب و کار برای جامعه هدف اقدام کرده است.

وی در تشریح آموزش‌های مقدماتی کسب و کار برای مددجویان تصریح کرد: این آموزش‌ها متناسب با گروه‌های مختلف جامعه مددجویی تدوین و موجب توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد نگرش کارآفرینانه و ارتقای مهارت‌های عمومی مددجویان در حوزه کسب و کار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بیان کرد: هدف نهایی از اجرای این آموزش‌ها، فراهم‌سازی فضای کارآفرینی در جامعه هدف است. این آموزش‌ها در گروه‌ آموزش‌های فرهنگی، آموزش‌های کارآفرینی و آموزش‌های کسب‌وکار برگزار می‌شود.

صالحی ادامه داد: این دوره‌ها می‌توانند به عنوان یک ابزار موثر برای ارتقاء وضعیت شغلی و درآمدزایی اصناف، بهبود اقتصاد منطقه و ترویج کسب‌وکارهای محلی مورد استفاده قرار گیرند.

وی ادامه داد: امسال برای ۸ هزار و ۸۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد آموزش های کسب و کار ارائه شده است که در پایدارسازی طرح ها تاثیر بسزایی داشته است.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha