۷۰ واحد مسکونی خیرساز در استان زنجان احداث می شود

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در حال حاضر ۷۰ واحد مسکونی در سطح استان با حمایت خیرین و حساب ۱۰۰ امام (ره) برای اقشار کم درآمد در دست احداث است.

گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان، رضا خواجه ای در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، انجمن خیرین در راستای فرمان امام راحل در خصوص احیاء حساب ۱۰۰ ایجاد شده و هدف آن جذب مشارکت های مردمی در ایجاد سرپناه برای محرومین جامعه می باشد، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه مسکن نقش موثری در حل مشکلات این حوزه دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون انجمن خیرین مسکن ساز استان  ۸۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد احداث کرده است، افزود: در حال حاضر نیز ۷۰ واحد مسکونی در سطح استان با حمایت خیرین و حساب ۱۰۰ امام (ره) در دست احداث دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به خواستار مشارکت بیشتر خیرین در ساخت مسکن برای اقشار ضعیف و کم درآمد استان و همچنین تقویت حساب ۱۰۰ امام( ره) شد و تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی در زمینه تأمین مسکن محرومین و حل مشکلات این قشر در جامعه را امری ضروری دانست و تاکید کرد: امیدواریم با گسترش فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز  شاهد حضور بیشتر افراد خیر و نیکوکار در ساخت مسکن محرومان استان باشیم.

خواجه ای در بخشی دیگر از سخنان خود تقویت جایگاه حساب ۱۰۰ را بعنوان رکن اصلی بنیاد در رأس کارها و اهداف دانست و تصریح کرد: تقویت حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره)  گامی مهم در راستای تامین مسکن محرومین است  که در این راستا  بهره گیری از ظرفیت و مشارکت خیرین اهمیت ویژه ای دارد.

وی پرداخت ۷۰میلیارد ریال کمک بلاعوض  به ۵۰۰ خانوار نیازمند برای تامین مسکن (احداث –تعمیر-خرید-اجاره )، پرداخت ۶۳ میلیارد ریال درکمک بلاعوض برای تامین مسکن ۹۸ خانواردر سال جاری، احداث ۵۳ واحد مسکونی و  اعطای ۲۶ قطعه زمین  رایگان  برای اقشار کم درآمد و بی بضاعت را از برخی فعالیت های  دفتر مشارکتهای مردمی و حساب ۱۰۰حضرت امام (ره) بنیاد مسکن دانست.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha