تعریض و بهسازی محور قره پشتلو در انتظار تامین اعتبار

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی زنجان،با بیان اینکه تعریض و بهسازی محور قره پشتلو از مطالبات به حق مردم این منطقه است،گفت: در صورت تامین اعتبار در سال آینده عملیات اجرایی این پروژه شروع خواهد شد و تاکنون اعتباری داده نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان،سید احمد خلیلی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پروژه  تعریض و بهسازی محور قره پشتلو شهر زنجان، اظهار کرد: تعریض و بهسازی این محور از مطالبات به حق مردم این منطقه است.

وی،با بیان اینکه  اقدامات لازم برای تامین اعتبار و شروع عملیات اجرایی بخشی از این محور به طول« ۲۵ کیلومتر» تا شهر ارمغانخانه در دست اقدام است،ابراز کرد: در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی آن سال آینده شروع خواهد شد و تاکنون اعتباری داده نشده است.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی زنجان،گفت: در حال حاضر فرآیند اخذ مجوز ماده ۲۳ «موضوع قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت»، با هدف تامین منابع مالی از طریق سازمان برنامه و بودجه در دست انجام است.

خلیلی تاکید کرد: کارهای مربوطه و مستندات لازم تهیه و به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده و موضوع در کمسیون مربوطه در دست بررسی است.

وی بیان داشت: امیدواریم با تصویب کمیسیون و اخذ مجوز «ماده ۲۳» اعتبار لازم برای تعریض و بهسازی محورقره پشتلو تامین شود و طی سال آینده بتوانیم این پروژه را پیمان سپاری کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha