کد خبر: 215682
۲۹ فروردین ۱۴۰۳، ۱۱:۳۲
طارمی جزو ۱۰ لژیونر برتر هفته آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا با تمجید از ستاره تیم ملی ایران، او را «ناجی» نامید.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت(طبنا)«طارمی ناجی پورتو شد»، این گزارش امروز (چهارشنبه) کنفدراسیون فوتبال آسیا در تمجید از ستاره تیم ملی ایران در لیگ پرتغال است.طارمی به عنوان گران ترین فوتبالیست ایران با قیمت ۱۰ میلیون یورو تقریبا با ارزش تیم‌های بزرگ کشورمان مثل سپاهان و تراکتور با (۱۱ میلیون یورو) برابری می‌کند.
طارمی هفته جاری بعد از بیش از ۴ ماه موفق به گلزنی مجدد برای پورتو در لیگ پرتغال شد. ستاره ایرانی بعد از اتفاقات زمستان گذشته و توافق با اینتر به لیست سیاه پورتو وارد شد.طارمی در ۲ ماه گذشته در بسیاری از بازی‌ها از لیست خط خورد یا نیمکت نشین بود. در بازی شنبه گذشته هم به عنوان یار ذخیره نیمه دوم وارد زمین شد و گل تساوی ۲ بر ۲ را در دقیقه ۸۲ مقابل فامالیسائو به ثمر رساند تا اژدها از باخت فرار کند.در زیر می‌توانید گل نجات بخش مهاجم تیم ملی ایران را تماشا کنید.

سایت AFC گزارش می‌دهد که طارمی بعد از مدت‌ها دوری دوباره برای پورتو به میدان رفت و «در یک زمان کوتاه دوباره توانایی هایش را نشان داد» تا تیم پرتغالی از شکست فرار کند.کنفدراسیون فوتبال آسیا لیستی از بهترین لژیونرهای هفته این قاره در لیگ های اروپایی ارائه کرد که «مهدی طارمی جزو ۱۰ لژیونر برتر هفته آسیا» قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha