استاندار فارس:حساب شرکت های مستقر در استان به فارس منتقل شود

استاندار فارس در دیدار با مدیر امور شعب استان های جنوب کشور بانک تجارت خواستار انتقال حساب شرکت های مستقر در استان فارس به درون استان شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) ازفارس محمد هادی ایمانیه در دیدار با علی گودرزی مدیر امور شعب استان های جنوب کشور بانک تجارت در شیراز با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، خواستار مشارکت بیشتر این بانک در طرح های استان شد و گفت: سال جاری، سال جهش در تولید است لذا توقع داریم با اولویت بر طرح های دانش بنیان و اشتغال های خرد، به خوبی نقش خود را در جهش تولید ایفا کنید.
استاندار فارس در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه طبیعتا منابع بانکی محدودیت هایی دارد، خاطر نشان کرد: باید منابع بانک ها بازگردد تا مجددا امکان و توان تخصیص تسهیلات وجود داشته باشد.
وی نسبت مصارف به منابع بانک تجارت در استان را حدود ۷۰ درصد ذکر کرد و اظهار داشت: توقع دارم طبق قانون و دستورالعمل های ابلاغی بانک مرکزی این عدد به بیش از ۸۵ درصد برسد.
ایمانیه در ادامه خواستار انتقال حساب شرکت های مستقر در استان فارس از سایر استان ها به این استان شد و تصریح کرد: انتقال حساب های شرکت ها و کارخانه هایی که از امکانات فارس استفاده می کنند یک خواسته‌ی منطقی است؛ این انتقال حساب ها منابع بانکی استان را افزایش می دهد و در مقابل شرایط را برای اعطای تسهیلات بیشتر فراهم می کند.

در این دیدار از زحمات رستم نوروزی در دوران تصدی مسئولیت در فارس تقدیر و محسن مختاری به عنوان مدیر شعب استان فارس معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha