آزمون جذب نیروی انسانی در قالب قرارداد بیمه روستایی برگزار شد

آزمون جذب کارشناس سلامت روان، تغذیه، علوم آزمایشگاهی و مامایی در قالب قرارداد بیمه روستایی در یازده شبکه بهداشت و درمان زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس، معاون بهداشت دانشگاه در این خصوص گفت: آزمون جذب کارشناس سلامت روان، تغذیه، علوم آزمایشگاهی و مامایی در یازده شهرستان استان فارس به صورت همزمان در روز سی ام اردیبهشت سال جاری برگزار شد .

دکتر «عباس رضاییان زاده» ادامه داد: در این آزمون، 3 نیروی کارشناس سلامت روان در شهرستان های کازرون، داراب و مرودشت؛ 8 نیروی کارشناس تغذیه در شهرستان های اقلید، بوانات، پاسارگاد، خرمبید، سرچهان، نیریز، قیروکارزین و بختگان و 3 نیروی علوم آزمایشگاهی در شهرستان های کازرون، کوهچنار و بختگان و یک نیروی کارشناس مامایی در شهرستان پاسارگاد در قالب قرار داد بیمه روستایی جذب می شوند.

این مقام مسوول در دانشگاه افزود: مجموعا 53 نفر در این آزمون ها شرکت کردند که برگزیدگان پس کسب رتبه های برتر در آزمون و انجام مصاحبه تخصصی و گزینش در شهرستان های محل خدمت خود، به کارگیری می شوند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: نتایج اولیه آزمون تا نیمه خرداد 1403 اعلام و پس از آن سه نفر برتر هر رشته برای مصاحبه تخصصی به معاونت بهداشت دانشگاه فراخوان می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha