برگزاری نهمین دوره از اردوی جهادی سلامت محور در شهرستان سروستان

نهمین دوره اردوی جهادی سلامت با حضور پانزده متخصص و فوق تخصص و به همت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و ‌درمان سروستان و بوعلی سینا جهرم و با همکاری ناحیه مقاومت سپاه سروستان، در بیمارستان شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس، رییس شبکه گفت: در نهمین دوره از اردوی جهادی، پانزده متخصص و فوق تخصص در زمینه های قلب و عروق، جراح گوش و حلق و بینی، چشم پزشک، دندانپزشک، زنان و زایمان، رادیولوژی و سونوگرافی، اطفال، داخلی، پوست، ارتوپدی و مفاصل به منظور ویزیت و درمان رایگان بیماران در بیمارستان سروستان حضور داشتند.

دکتر «فاطمه عزیزی» افزود: فشار خون، قندخون، قد و وزن بیماران در ابتدا با همکاری کارشناسان پرستاری حاضر در اردوی جهادی پایش شده و سپس با توجه به شرح حال گزارش داده شده، به متخصصان مربوطه ارجاع شدند.

او اضافه کرد: تاکنون ۹ مرحله اردوی جهادی با هدف ارائه خدمات سلامت به تمام اقشار جامعه و به ویژه افراد کم برخودار برگزار شده است که در این دوره بیش از هزار مراجعه کننده پایش و ویزیت رایگان شده اند و خدمات درمانی به آنان ارائه شده است.

دکتر عزیزی همچنین از مشارکت و همراهی امام جمعه، نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده گروه موشکی و توپخانه ۵۶ حضرت یونس(ع)، فرمانده، کارکنان و بسیجیان ناحیه مقاومت و اعضای شورای خیرین تامین سلامت و سایر مسوولان سروستان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر کرد.

«پروانه عسکریان» مدیر داخلی بیمارستان شهدای سروستان نیز با تقدیر از حضور متخصصان و کارکنان پشتیبانی و کادر درمانی اردوی جهادی بوعلی سینا که صادقانه به بیماران شهرستان خدمت رسانی کردند، گفت: اردوهای جهادی فرصتی برای خودسازی است و در این اردوها تلاش می ‌کنیم «بنده خوب خدا بودن» را تمرین کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha