انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری آغاز شد

وزیر کشور صبح امروز به‌طور رسمی آغاز فرایند ثبت‌نام از داوطلبان چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت (طبنا)مرحله ثبت نام از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، صبح امروز _پنجشنبه دهم خرداد_ با اعلام رسمی احمد وحیدی، وزیر کشور آغاز شد.

مطابق تقویم انتخابات داوطلبان از دهم خرداد تا چهاردهم خرداد از ساعت ۸ تا ۱۸ فرصت دارند تا برای ثبت‌نام به محل وزارت کشور مراجعه کنند.

وحیدی اظهار کرد: گام اول این برنامه ثبت‌نام به مدت ۵ روز و تأیید صلاحیت‌ها به مدت ۷ روز خواهد بود و پس از مدت تبلیغات، وارد فرایند اخذ رأی خواهیم شد.

وی افزود: ان‌شاءالله این انتخابات در کمال سلامت، امنیت و با رقابت خوب و مشارکت گسترده مردم ما شکل خواهد گرفت.

وزیر کشور ادامه داد: در شرایط حساس جمهوری اسلامی که نقطه‌ای جدید در کشور ما است ما با وجود چنین ضایعه بزرگی با هدایت‌های رهبر انقلاب و ظرفیت‌های قانون اساسی به‌راحتی این بحران را پشت سر گذاشتیم و خللی در کار کشور پیش نیامد، اگرچه داغ این شهیدان باقی است.

وحیدی بیان کرد: امیدواریم با حضور اصحاب رسانه، احزاب و شخصیت‌های بانفوذ، انتخابات پرشوری را شاهد باشیم و با رعایت اخلاق انتخاباتی انتخابات خوبی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: از همه دعوت می‌کنیم در مراحل پیش رو، از جمله تبلیغات و سایر مراحل تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی خوب و با مشارکت گسترده انجام دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha