۱۱ طرح آبرسانی شهری و روستایی در شهرستان سلطانیه در دست اجرا است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سال جاری ۱۱ طرح آبرسانی شهری و روستایی در شهرستان سلطانیه اجرا شده و یا در دست اجرا قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت (طبنا)زنجان،علی محمد نادرخانی با اشاره به اجرای ۱۱ طرح آبرسانی در شهرستان سلطانیه اظهار کرد: این طرح ها با اعتباری افزون بر ۹۱ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی اجرا می شوند.

وی افزود: با اجرای این طرح ها جمعیتی افزون بر ۲۰ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار می شوند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان زنجان خاطر نشان کرد: حفر و تجهیز یک حلقه چاه عمیق در شهرسلطانیه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال از جمله این طرح هاست.

نادرخانی تصریح کرد: اجرای عملیات اصلاح خط انتقال شهر گوزلدره به طول ۱.۵ کیلومتر و با هدف کاهش هدر رفت آب در این شهر نیز از دیگر طرح هایی است که در شهرستان سلطانیه اجرایی شده است.

وی افزود: احداث خط انتقال و یک رشته قنات در روستای ترکانده، احداث خط انتقال و حفر یک حلقه چاه دستی در روستای طهماسب آباد و احداث یک باب مخزن به همراه یک باب ایستگاه پمپاژ از جمله طرح های آبرسانی روستایی در شهرستان سلطانیه هستند.

این مسئول گفت: احداث یک رشته قنات در روستای چپدره، اجرای یک کیلومتر شبکه توزیع در روستای سبزدرق، احداث ایستگاه پمپاژ سرچاهی در بوئین، تکمیل اتاق فرمان مخزن جدید شکور آباد و محوطه سازی و احداث راه دسترسی به چاه روستای ساریجالو دیگر طرح هایی هستند که امسال در شهرستان سلطانیه اجرایی می شود.

نادرخانی در ادامه با اشاره به پیش بینی کاهش متوسط دمای هوا در تابستان امسال از مشترکین درخواست کرد تا با کاهش مصرف آب امکان استفاده از این نعمت الهی را برای همگان مهیّا کنند.

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha