برگزاری ۷۷ جشن و برپایی ۱۲۰ موکب در نقاط مختلف شیراز به مناسبت دهه امامت و ولایت

قائم‌مقام شهردار شیراز از برگزاری ۷۷ جشن و برپایی ۱۲۰ موکب در نقاط مختلف این کلان‌شهر به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از فارس ، آرش فرج‌زاده با تبریک اعیاد قربان و غدیرخم اظهار کرد: به مناسبت این ایام ۷۷ جشن و ۱۲۰ موکب با محوریت، پشتیبانی و حمایت شهرداری شیراز و مشارکت تشکل‌های مذهبی همچون مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج، هیات مذهبی، کانون.های فرهنگی و گروه‌های مردمی در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: این جشن‌ها با هدف ترویج فرهنگ علوی در محلات مختلف شهر شیراز با محوریت سارمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی و مناطق یازده‌گانه شهرداری شیراز و در قالب طرح مسجد و محله محوری برگزار می‌شود.

فرج ‌زاده از نقش‌آفرینی شهرداری شیراز در برگزاری جشن‌های برگزار شده و پیش رو به مناسبت عید بزرگ غدیر خم در شیراز خبر داد و گفت: برگزاری این جشن‌ها در راستای بزرگداشت و زنده نگه‌داشتن عید غدیر خم، آشنایی نسل جوان و نوجوان با این واقعه بزرگ و مهم و لزوم ولایت‌مداری است.

قائم‌مقام شهردار شیراز همچنین در راستای گرامیداشت دهه امامت و ولایت از برگزاری نهمین محفل انس با قرآن کریم به نام «بشری» با حضور قاریان ملی و بین‌المللی و جشن‌های متنوع در فرهنگسراهای سطح شهر خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha