برپایی مجلس تعزیه‌خوانی در میدان هفت حوض تا روز عاشورا

مراسم تعزیه‌خوانی عزاداران حسینی از شب نخست ماه محرم آغاز شده و هر شب به یکی از شهدای کربلا می‌پردازد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت(طبنا)مجلس تعزیه‌خوانی و مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) برای سومین سال پیاپی برگزار می‌شود.


این مجلس تعزیه‌خوانی که در دو سال گذشته نیز با استقبال خوب مردم در میدان هفت حوض برگزار شد، امسال نیز تا روز سه‌شنبه مصادف با عاشورای حسینی میزبان عزاداران خواهد بود. شهرداری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان در اجرای این ویژه برنامه مشارکت دارند.


مراسم تعزیه‌خوانی عزاداران حسینی از شب نخست ماه محرم آغاز شده و هر شب به یکی از شهدای کربلا می‌پردازد. تعزیه حضرت مسلم، حضرت حر، حضرت قاسم، حضرت علی اکبر، حضرت علی اصغر، حضرت عباس و امام حسین علیهم السلام از جمله مهم‌ترین نمایش‌های آیینی است که در روی صحنه می‌روند.


براساس این گزارش، مجلس تعزیه‌خوانی و مراسم سوگواری امام حسین علیه السلام هر روز تا عاشورای حسینی از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در میدان هفت حوض برگزار می‌شود. از عموم مردم دعوت می‌شود در این مراسم معنوی حضور پیدا کنند.


فرهنگسرای گلستان واقع در میدان نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک. مخاطبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۷۸۴۱۳۷۶ تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha