کد خبر: تحلیل-و-تبیین-انقلاب-ديجيتال-در-قاب-رمز
۴ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۶
تحلیل و تبیین انقلاب ديجيتال در قاب رمز و ارز

سومین قسمت از برنامه جدید" رمز و ارز" امشب (شنبه 4 دیماه) ساعت22 به تحلیل و تبیین موضوع انقلاب دیجیتال و قابلیت های رمز ارزها می پردازد.

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، در برنامه پیش رو امشب رمز و ارز،رضا قربانی کارشناس اصلی برنامه به همراه دیگر فعالان حوزه ارز دیجیتال به بررسی و تحلیل انقلاب دیجیتال به عنوان دومین انقلاب مهم دنیا در عصر حاضر می پردازند. در این برنامه قابلیت های رمز و ارزها برای مخاطبان تبیین و راهکارهای زیادی به آنها ارائه می شود. برنامه رمز و ارز اولین برنامه تخصصی تلویزیون درباره صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال است که بصورت کامل و جامع این موضوع را برای مخاطبان تبیین و بررسی می‌کند.

بخش زیادی از این برنامه به گفتگوی تخصصی پیرامون این موضوع اختصاص دارد و در هر قسمت یک موضوع مرتبط با بلاکچین، ارزهای دیجیتال و روندهای جدید پولی مبتنی بر انقلاب دیجیتال، با حضور یک کارشناس زبده یا یکی از مسوولان سیاستگذار در این حوزه تحلیل می شود. موشنگرافی، میان برنامه، گفتگوی تخصصی، مقایسه آماری ایران با وضعیت جهانی و.... بخش های مختلف این برنامه است که به مدت 40 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود. برنامه تخصصی تلویزیونی " رمز و ارز" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که با اجرای آرش سروری شنبه هر هفته ساعت 22 پخش و باز پخش آن روز بعد ساعت 10صبح مهمان خانه مخاطبان می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha