فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به اهميت خوشايند سازي فضاي کلانتري ها گفت:بايد به سوي کيفي سازي و خوشايند سازي در يگان ها پيش رفت تا شاهد ارتقاء منزلت اجتماعي پليس در جامعه باشيم.

 

به گزارش خبرگزاري سلامت  پليس،سردار"حسين اشتري"در جمع کارکنان انتظامي استان همدان با تبريک ايام الله دهه فجر و گرامي داشت ياد وخاطره شهداي انقلاب اسلامي گفت:جمهوري اسلامي و ولايت دو نعمت بزرگي هستند که خداوند نصيب ملت ايران کرده است.

وي افزود:امروز بحمدالله نيروي انتظامي جزء سازمان هايي است که بيشترين خدمت رساني به مردم را دارد و اين موضوع مهم، يکي از افتخارات ما محسوب مي شود.

سردار اشتري در ادامه با اشاره به نعمت بزرگ امنيت در کشور گفت:خدمات و ماموريت هاي پليس از نيازهاي اساسي و اوليه مردم است و موجب ارتقاء امنيت در جامعه مي شود.

فرمانده نيروي انتظامي در ادامه از رشد چهار درصدي اعتماد مردم به پليس طبق نظرسنجي هاي انجام شده خبر داد و گفت: از بين 20 سازماني که مورد بررسي قرار گرفته اند ناجا چهارمين سازمان در کشور است که مردم به آن اعتماد دارند.

وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) گفت:همانگونه که ايشان فرمودند ناجا بايستي مقتدر باشد و اين اقتدار بايد همراه با رافت و عدالت باشد تا موجب رضايت مندي مردم شود.

سردار اشتري با اشاره به اهميت خوشايند سازي فضاي کلانتري ها گفت:بايد به سوي کيفي سازي و خوشايند سازي در يگان ها پيش رفت  تا شاهد ارتقاء منزلت اجتماعي پليس در جامعه باشيم.

فرمانده نيروي انتظامي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اهميت امر آموزش در سازمان گفت:پليس حرفه اي نياز به تمرين و آموزش دارد و بايستي اقدامات آموزشي را در هر سطحي که هستيم جدي بگيريم تا در ماموريت ها موفق باشيم.

وي با اشاره به کاهش 18 درصدي تخلفات کارکنان گفت: فرماندهان و مديران بايستي کارکنان را هدايت کنند و نظارت کافي برعملکرد آن ها داشته باشند تا شاهد تخلفي در سازمان نباشيم.

سردار اشتري با اشاره به اينکه پليس ،سازماني انسان محور است گفت:تکريم کارکنان در اولويت کاري ما است و بالاترين سرمايه ناجا کارکنان آن بوده و همانگونه که بايد با مردم خوب برخورد کنيم با کارکنان زير مجموعه هم بايستي مناسب رفتار شود.

وي در ادامه با اشاره به اهميت معيشت کارکنان گفت:بحمدالله با تلاش هاي صورت گرفته طي سه مرحله حقوق کارکنان افزايش يافته و در سال آينده نيز اين روند ادامه خواهد داشت.

سردار اشتري با اشاره به مراسم و مناسبت هاي پيش رو گفت:پليس بايستي با آمادگي کامل نسبت به تامين امنيت اين مراسم همت کند.

فرمانده ناجا در خاتمه با قدرداني ازتلاش پليس همدان گفت:بحمدالله احساس امنيت در اين استان وضعيت مطلوبي دارد.#

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha