کد خبر: نامزدهای-بایدن-برای-معاونت-پنتاگون-مع
۱۰ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۲۳

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سلامت به نقل از  اسپوتنیک، در بیانیه منتشر شده روز چهارشنبه در سایت تیم بایدن در این خصوص اطلاع داده شد.

بایدن پیشنهاد داد که معاون اول ریاست پنتاگون را کتلین هیکس برعهده  بگیرد.در این سند خاطر نشان می شود که او مشاور بایدن بوده و معاون رئیس مرکز تحقیقات استراتژیکی و بین المللی واشنگتن است. در حال حاضر هیکس گروه تشکیل شده از کارشناسان برای ارزیابی فعالیت وزارت دفاع آمریکا را سرپرستی و ریاست می کند.

تیم بایدن خاطر نشان می کند که هیکس تجربه زیادی در کار در زمینه امنیت ملی و سیاست خارجی دارد. او بیش از ۱۰ سال در پنتاگون کار کرده است. در حال حاضر نماینده اول وزارت دفاع آمریکا دیوید نورکویست است.

رئیس جمهور منتخب همچنین کولین کول را برای سمت معاون وزارت دفاع در امور سیاسی برگزید. وی پیشتر معاون بایدن در مسایل امنیت بود. کول برای برخی از مراکز تحقیقاتی کار می کند. او معاون دستیار وزارت دفاع آمریکا بود و مسائل مرتبط با خروج نیروهای آمریکایی از عراق، برنامه هسته ای ایران و همچنین همکاری آمریکا با اسرائیل در زمینه نظامی را بررسی می کرد. در حال حاضر معاون پنتاگون در امور سیاسی، انتونی تاتا است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha