فراخوان پویش ملی «نذر کتاب» منتشر شد

پویش ملی «نذر کتاب» منتشر همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت خانه کتاب و ادبیات ایران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از گرگان؛ روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، خانه کتاب و ادبیات ایران پویش ملی «نذرکتاب» را با یاری خیرین و حامیان حقیقی و حقوقی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و با هدف رساندن کتاب به علاقه‌مندانی که امکان خرید کتاب ندارند، اجرا می‌کند.

علاقه‌مندان برای مشارکت در این پویش می‌توانند با مراجعه به ketab.ir وارد سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شده و از طریق صفحه نذر کتاب مبلغ مورد نظر خود را در درگاه اختصاصی این پویش پرداخت کنند.

همچنین شماره حساب ۱۰/۷۷۲۲۷۷۷/۱ و شماره کارت ۱۸۶۷-۱۰۴۸-۷۲۷۰-۵۰۴۱ بانک رسالت به نام خانه کتاب و ادبیات ایران برای دریافت حمایت‌های مردمی پیش‌بینی شده است.

حامیان حقیقی و حقوقی مشارکت‌کننده در این پویش می‌توانند معادل وجه واریزی، مشخصات و کدملی افراد یا گروه‌هایی را اعلام کنند تا کد ملی آنها براساس میزان مبلغ واریزی حامی شارژ شود.

بر اساس این فراخوان، اگر فرد یا گروه خاصی مورد نظر حامیان نباشد، خانه کتاب و ادبیات ایران با سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) و گروه‌های جهادی که در سطح کشور نیازسنجی انجام داده و گروه‌های هدف را برای بهره‌مندی از این طرح شناسایی کرده‌اند، تعامل کرده و پس از کسب اطلاعات لازم متناسب با نیاز آن‌ها کد اعتباری رایگان برای خرید کتاب اختصاص خواهد داد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۷۶۱۸۸۶۵-۰۹۳۸ و ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ داخلی ۲۰۰۰ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است، امکان ارائه گزارش کامل از تمامی مراحل حمایت تا ارسال کتاب به صورت تفکیکی وجود دارد.

یادآوری می شود؛ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha