عزم خیرین، برای ساختن یک باب مدرسه ابتدایی

مدیر کل آموزش و پرورش کرمان از آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه خیرساز روستای گلشهر، از توابع شهرستان رودبارجنوب با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ رضا رضایی در آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه خیرساز امام رضا (ع) روستای گلشهر از توابع شهرستان رودبارجنوب، ضمن تقدیر از خیر نیک اندیش آقای "عبدی مراد" به دلیل تامین منابع مالی ساخت این مدرسه، اقدامات خیرین مدرسه ساز را در استان کرمان ارزنده و قابل تقدیر دانست.  

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش استان کرمان از مشارکت خیرین در طرح های مدرسه ساز و مدرسه یار در راستای تحقق شعار محوری "تحقق عدالت آموزشی و نصیب برابر آموزشی" استقبال می کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از آغاز عملیات اجرایی۷ مجتمع بزرگ آموزشی به همت خیر "عطا احمدی" در شهر کرمان در قالب ۱۷۲ کلاس درس خبر داد و گفت: عملیات اجرایی اردوگاه سپهبد شهید سلیمانی نیز در شهر کرمان با اعتبار تخصیص یافته اولیه طی ایام پایانی سال جاری در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در محل هنرستان رضوان کرمان مشرف به کوه های صاحب الزمان(عج) آغاز خواهد شد.

رضایی به اختصاص بودجه توسط وزیر به منظور بازسازی و مقاوم سازی مدارس آسیب دیده از سیل اخیر در مناطق جنوب کرمان اشاره کرد و گفت: ۴۰۰ کلاس درس نیز بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش مناطق جنوبی که با حضور وزیر در منوجان برگزار شد، در این منطقه احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: در شورای آموزش و پرورش با حضور وزیر در منوجان، استاندارد سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی ۴۰۰ کلاس درس مناطق جنوب استان کرمان نیز مصوب شد که بزودی اجرایی می شود.   

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان همچنین به اختصاص ۷ میلیارد تومان به هفت شهر جنوبی در سفر وزیر آموزش و پرورش به کرمان به منظور تجهیز هنرستان ها اشاره و تصریح کرد: وی در این نشست قول داد، هفت مجتمع بزرگ آموزشی در هفت شهر جنوبی کرمان احداث کند.

جنوب استان کرمان شامل هفت شهرستان با جمعیت یک میلیون نفر است.

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha