برگزیده استان کرمان

 • فاز دوم داروخانه هلال احمر سیرجان افتتاح شد+ تصاویر

  فاز دوم داروخانه جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان با حضور معاون حقوقی و هماهنگی امور استان‌ های جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران کشوری، استانی و فرماندار سیرجان افتتاح شد.

 • موافقت وزارت بهداشت با دو رشته جدید در دانشکده علوم…

  رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان سیرجان خبر داد: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با راه اندازی رشته فناوری اطلاعات سلامت و کارشناسی پیوسته رشته فوریت‌ های پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سیرجان موافقت کرد.

 • جمع‌ آوری ۴۴۹ قبضه سلاح در شهرستان جیرفت

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دارندگان سلاح بویژه خانواده های آنان خواست،در طرح جمع آوری سلاح کمک کنند تا شلیک گلوله منجر به کشته و زخمی شدن افراد نشود و در این زمینه مشکلات امنیتی نیز بوجود نیاید.

برگزیده صفحات استانی 4

 • فعالیت ۱۷۵ پایگاه اورژانس پیش‌ بیمارستانی در استان…

  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از فعالیت ۱۷۵ پایگاه اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان متشکل از ۷۶ پایگاه شهری و ۱۱۶ پایگاه جاده‌ ای در استان خبر داد.

 • زحمات و خدمات نیروهای اورژانس در گمنامی است

  استاندار کرمان با تبریک روز اورژانس و فوریت‌ های پزشکی گفت: زحمات و خدمات نیروهای اورژانس در گمنامی است و خداوند به خوبی، اجر و پاداش آن را عطا می‌ کند.

 • فعالیت کتابخانه ثبت اسناد سیرجان در راستای مسئولیت…

  مسئول امور فرهنگی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان، گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، سال گذشته ایستگاه مطالعه‌ ای با قریب به ۸۰ جلد کتاب اهدایی کارکنان این اداره راه‌ اندازی گردید، که در حال حاضر به برکت فرهنگ اهدای کتاب، شمار کتاب‌ های این کتابخانه از ۳۰۰ جلد عبور کرده است.

ادامه خبرها