تعقیب مدیر متخلف توسط دستگاه قضایی کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تحت تعقیب قرار گرفتن مدیر یکی از ادارات کل استان کرمان به اتهام ایجاد مانع برای تولید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ دادخدا سالاری در حاشیه نشست اقتصاد مقاومتی استان کرمان با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اقتصاد مقاوتی گفت: رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی چاره حل مشکلات اقتصادی کشور را نگاه و تکیه به درون کشور و سرمایه‌ های داخلی و تحقق مفاد اقتصاد مقاومتی دانسته اند.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی و با توجه به جنگ تحمیلی اقتصادی استکبار جهانی علیه نظام مقدس اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی از تولیدکنندگان به عنوان افسران و سربازان این خط مقدم تعبیر فرمودند و همه ارکان حاکمیتی و اجرایی بایستی در جهت تقویت و پشتیبانی این رزمندگان حرکت کنند.

مدعی العموم در استان کرمان با تاکید بر این مطلب که تضعیف رزمندگان اقتصادی گناهی نابخشودنی است، تصریح کرد: بر مبنای همین نگرش پس از اعلام اداره کل بازرسی استان مبنی بر اینکه نه تنها رفع مانع در خصوص یک کارآفرینی صورت نگرفته بلکه مانعی برای این واحد توسط یکی از ادارات کل استان کرمان ایجاد شده است.

دادخدا سالاری افزود: لذا از باب عدم رعایت حقوق شهروندی و عدم اجرای اوامر حاکمیتی و قانونی، پرونده در این رابطه در دادسرای مرکز استان کرمان تشکیل و مدیران ذیربط به اتهام عدم رعایت حقوق شهروندان و عدم اجرای قوانین حاکمیتی و قانونی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: مسئولان یکی از ادارات استان به دلیل عدم توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص رفع موانع تولید و کارشکنی در امر سرمایه‌گذاری در استان مورد تعقیب قضایی قرار گرفته است.


دادستان کرمان افزود: این پرونده در پی ارجاع یک پرونده که در ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح شده بود در جریان افتاد و مربوط به یک متقاضی سرمایه گذاری در استان کرمان بوده است، که به رغم تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، مسئولان یکی از ادارات نه تنها در این مسیر همکاری نکردند، بلکه با کارشکنی مانع از انجام این طرح شدند.


دادخدا سالاری خاطرنشان کرد: با توجه به ارجاع پرونده از اداره کل بازرسی به دادستانی مشخص شد در این پرونده کارشکنی و نوعی جرم در خصوص عدم رعایت حقوق شهروندان و عدم توجه به منویات رهبری صورت گرفته است و مسئولان مربوط تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

دادگستری استان کرمان


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha