برای اولین بار در ارزوئیه، کنکور سراسری امسال برگزار می شود

نماینده مردم شهرستان‌های ارزوئیه، بافت و رابر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری کنکور سراسری ١۴٠١ برای اولین بار در شهرستان ارزوئیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ صمدالله محمدی در دیداری صمیمی با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: عدم برگزاری کنکور سراسری در شهرستان ارزوئیه، یکی از مهم ترین دغدغه های دانش آموزان و والدین در این شهرستان بود، چرا که داوطلبان مجبور بودند برای شرکت در آزمون سراسری با صرف هزینه زیاد و طی مسافت طولانی بیش از ١٠٠ کیلومتری و استرس دیر رسیدن به آزمون، به شهرستان همجوار یعنی شهر بافت بروند.

وی خاطر نشان کرد: با مساعدت اداره کل آموزش و پرورش و موافقت سازمان سنجش و آموزش کشور، برای اولین سال شاهد برگزاری کنکور سراسری ١۴٠١ در شهرستان‌ها ی ارزوئیه خواهیم بود.

 نماینده شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر در مجلس تصریح کرد: تمام تمهیدات و برنامه ریزی های لازم از قبیل امکانات رفاهی و سرمایشی برای برگزاری کنکور در این شهرها تدارک دیده شده و انجام خواهد شد.

محمدی خاطر نشان کرد: پراکندگی مناطق مختلف و فاصله زیاد مناطق این شهرستان با مرکز شهرستان بافت، در هنگام برگزاری کنکور، هزینه و استرس فراوانی را برای دانش آموزان کنکوری به همراه داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha