افتتاح اولین کلینیک درمان سوختگی در شهرستان زرند

اولین کلینیک درمان سوختگی در شهرستان زرند، که دومین کلینیک درمان سوختگی در استان کرمان می باشد، با اعتبار ۹ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ طی مراسمی با حضور امام جمعه زرند و جمعی از مسئولان اجرایی و بهداشتی، اولین کلینیک درمان سوختگی شهرستان زرند افتتاح شد.

فاطمه حسین زاده مدیر کلینیک درمان سوختگی شهرستان زرند در آئین افتتاحیه این کلینیک، گفت: در این مجموعه برای تمامی زخم‌ های بیماران سرپایی از جمله: زخم‌ های سوختگی، تروما، زخم‌ های بعد از عمل جراحی، زخم بستر و هر نوع زخم دیگری از سوی تیم تخصصی این مجموعه، با استفاده از دستگاه های بروز دنیا، پانسمان های نوین انجام می‌ شود. 

 فاطمه رجبی، مدیر فنی کلینیک درمان سوختگی شهرستان زرند نیز، افزود: در پانسمان نوین برخلاف پانسمان‌ های متداول و سنتی که بیشتر پماد و غیره استفاده می‌ شد، با استفاده از پانسمان بیولوژیک که با بدن سازگاری بیشتری دارد، درمان زخم‌ ها خیلی سریع‌ تر انجام می‌ شود و از طرفی عوارض بسیار کمتری برای بیمار دارد؛ بنابراین، علاوه بر کاهش طول درمان، هزینه‌ های بیمار هم به مقدار قابل توجهی کاهش می‌یابد. 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند هم با ابراز خرسندی از توجه بخش خصوصی به بحث درمان، بیان کرد: این مرکز، دومین کلینیک درمان سوختگی در استان کرمان و اولین کلینیک در شهرستان زرند است، که با راه اندازی آن، بیماران نیاز نیست برای درمان به مرکز استان مراجعه کنند. 

 گلنوش محمدی، تصریح کرد: خوشبختانه کلینیک درمان سوختگی شهرستان زرند با مجهزترین دستگاه‌ های پیشرفته فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی هزینه راه اندازی این کلینیک را ۹ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با راه اندازی این مجموعه درمانی برای ۱۳ نفر شغل ایجاد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha