پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در پیامی یکصدمین سالگرد تاسیس صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح طی پیامی فرا رسیدن هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به تمامی سرخپوشان داوطلب این جمعیت تبریک گفت.

متن پیام تبریک وی بدین شرح می باشد:

یالطیف

پیشقدمی در امور خداپسندانه و بشر دوستانه، نام ایران و ایرانی را در سراسر عالم به عالی‌ ترین صفات انسانی آراسته است و بی‌ تردید ایرانیان، اعم از مسلمان و اقلیت‌ های دینی، در زمره نامداران عرصه نوعدوستی و دستگیری از افتادگان هستند. اما در این اقیانوس عظیم عشق و مهربانی، گوهری کم‌ نظیر به نام«داوطلب جمعیت هلال احمر» می‌درخشد که خالق لحظات ماندگار و آفریننده عالی‌ ترین اقدام‌ های بشری است.

در التهاب سخت حوادث که پس از حضرت باری تعالی، امید حادثه‌ دیدگان به همنوعان است، این دستان پرتوان شما داوطلبان جمعیت هلال احمر است، که بی‌ توقع از ‌مزد و بی‌ منت، گره از مشکلات همنوعان می‌گشاید و دلگرمی را به قلب‌ های مصیبت‌ دیده هدیه می‌دهد.

در سالی که گذشت؛ وقوع سوانح طبیعی و غیر طبیعی کوچک و بزرگ لحظات تلخی را برای هموطنان رقم زد، اما خدا را شاکریم با همتی که به خادمان مردم در هلال احمر عطا کرده است در همه حوادث و بحران‌ ها در کنار سانحه‌ دیدگان و خانواده‌ های آنان بودیم و در شرایط بحرانی نور امید را در دل‌ های مضطرب روشن نگه داشتیم.

در سالی که پشت سر گذاشتیم جایگاه رفیع هلال احمر در قلب مردم بیشتر درک شد و کمک‌ های عظیم مردم از مسیر جمعیت هلال احمر به هموطنان سیل زده، ثابت کرد ملت ایران اعتماد قابل توجهی به نام و نشان هلال احمر و خادمان آن دارد.

خدا را شاکریم که توانسته‌ ایم در جلب اعتماد مردم رو سفید باشیم و این را نتیجه فرهنگ والای هلال احمر می‌دانیم، که هر آنچه را دارد "از مردم" و "برای مردم" می‌ داند و تردیدی نیست که این پیوند و همدلی میان مردم و جمعیت هلال احمر به پشتوانه خدمات گسترده هلال‌ احمر در طی سالیان طولانی شکل گرفته است.

فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و آغاز هفته هلال‌ احمر را به تمامی داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر استان کرمان تبریک می‌ گویم و از درگاه خداوند مهربان برای همگی تندرستی و موفقیت روزافزون طلب می‌ کنم.

 از پروردگار متعال مسالت دارم توفیق خدمت به مردم ایران و نیازمندان جهان را بیش از پیش به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران عطا فرماید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha